ابزار سایت

افزونه_برجسته_سازی_تازه_های_گروه

فصل 67- افزونه برجسته‌سازی تازه‌های گروه

67-1- مقدمه

افزونه برجسته‌سازی تازه‌های گروه این امکان را فراهم می‌کند که مدیران گروه قادر باشند تازه‌های گروه را برجسته کنند تا دسترسی کاربران به آن‌ها راحت‌تر شود. کاربرانی که قابلیت مشاهده تازه‌های گروه را دارند می‌توانند تازه‌های برجسته را ببینند و به‌راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

67-2- شرح افزونه

مدیر گروه با این افزونه می‌تواند تازه‌های گروه را به‌عنوان برجسته مشخص کند و یا مطلب جدیدی را به‌صورت برجسته به گروه اضافه کند. همچنین مدیر می‌تواند تازه‌هایی که برجسته هستند را از حالت برجسته خارج کند.

با نصب افزونه مدیر گروه مطابق شکل 1 در هنگام ثبت تازه‌ها در گروه، علامت برجسته سازی قابل مشاهده است. برای برجسته کردن مطلب مدیر باید روی آیکن پونز کلیک کند. جهت خروج از حالت برجسته شده کافیست علامت ضربدر انتخاب شود.

شکل 1: افزودن تازه‌ها در گروه

کاربران گروه، تازه‌های گروه را به‌صورت شکل 2 خواهند دید، در سربرگ «همه» تمام تازه‌های برجسته و غیربرجسته و در سربرگ «برجسته» فقط تازه‌های برجسته فهرست می‌شوند. همچنین تازه‌های برجسته با رنگی متمایز نمایش داده می‌شوند.

شکل 2: تازه‌های گروه

همچنین کاربران با دسترسی به منو هر مطلب تازه‌ها مشابه شکل 3 و شکل 4، امکان برجسته کردن مطلب یا حذف کردن آن از برجسته‌ها را در اختیار دارند.

شکل 3: برجسته کردن مطلب

شکل 4: حذف مطلب از برجسته‌ها

افزونه_برجسته_سازی_تازه_های_گروه.txt · آخرین ویرایش: 2019/01/15 12:45