ابزار سایت

افزونه_تماس_با_ما

فصل 31- افزونه «تماس با ما»

31-1- مقدمه

افزونه «تماس با ما» به منظور برقراری ارتباط و تعامل میان کاربر و مدیران شبکه اجتماعی ایجاد شده است.

31-2- شرح افزونه

با نصب این افزونه، برای کلیه کاربران، اعم از کاربرانی که در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و کاربرانی که به صورت مهمان از سامانه بازدید می‌کنند، امکان دسترسی به صفحه «تماس با ما» از طریق پیوند مربوطه میسر خواهد بود. کاربران با استفاده از فرم موجود در این صفحه می‌توانند با دپارتمان مورد نظر خود با ارسال رایانامه مکاتبه کنند. در صورتی که کاربر مشاهده‌کننده مهمان سامانه باشد،‌ یک گزینه تحت عنوان «رایانشانی» در فرم افزوده شده و می‌بایست توسط کاربر پر شود تا امکان تماس با او در آینده برای مدیران وجود داشته باشد (شکل 1).

شکل 1: فرم تماس با ما برای کاربر مهمان

31-3- قابلیت‌های مدیریتی

بخش تنظیمات «تماس با ما» تنها توسط مدیر سامانه قابل دسترسی است. در زبانه واحدهای دریافت‌کننده مطابق شکل 2، با استفاده از دو گزینه اصلی «ایمیل» و «برچسب» می‌توان واحد دریافت‌کننده جدید تعریف نمود.

شکل 2: تعریف یک واحد دریافت‌کننده

در زبانه داده‌های تماس، با انتخاب برچسب مورد نظر و تعیین تعداد داده‌های قابل نمایش در صفحه با کلیک بر روی گزینه «نمایش داده» می‌توان کلیه پیغام‌های ارسال‌شده به آن را مشاهده نمود (شکل 3).

شکل 3: نمایش داده‌های ارسال‌شده به یک واحد دریافت کننده

با استفاده از این افزونه مدیر قادر است تا نوشته‌ای را به جهت اطلاع‌رسانی به بازدید‌کننده از صفحه «تماس با ما» بالای فرم موجود در این صفحه قرار دهد. بدین مقصود با ورود به زبانه «نوشته بالای فرم» متن مورد نظر خود را در جعبه متن نوشته و با کلیک بر روی «ذخیره» متن در بالای فرم «تماس با ما» نمایش داده خواهد شد.

افزونه_تماس_با_ما.txt · آخرین ویرایش: 2019/01/15 12:45