ابزار سایت

افزونه_دعوت_افراد

فصل 52- افزونه دعوت افراد

52-1- مقدمه

هدف از این افزونه، اضافه کردن امکان دعوت افراد به سامانه، توسط کاربران مجاز است.

52-2- شرح افزونه

کاربرانی که به واسطه نقش خود، مجاز به دعوت افراد به سامانه باشند، می‌توانند با کلیک روی نمایه خود، پیوند «دعوت به سامانه» را مشاهده نموده و با انتخاب آن وارد بخش دعوت افراد به سامانه شوند

شکل 1: دعوت افراد به سامانه

با انتخاب این بخش صفحه‌ای مانند شکل زیر به کاربر نشان داده خواهد شد که در آن امکان دعوت کاربران از طریق رایانامه فراهم شده است. در این بخش به صورت پیش‌فرض هر کاربر امکان دعوت ۱۰۰ کاربر در روز را خواهد داشت که این مقدار در تنظیمات این افزونه در میز فرمان مدیریت توسط کاربر مدیر قابل تغییر است. قابل توجه است که کاربران سامانه در هر بار ارسال دعوت‌نامه، امکان درج ۵۰ رایانامه را دارند.

شکل 2: صفحه دعوت افراد به سامانه

52-3- قابلیت‌های مدیریتی

در بخش تنظیمات مدیریتی، این امکان برای کاربر مدیر سامانه فراهم شده تا با استفاده از تنظیمات افزونه دعوت افراد، همانطور که در بخش قبل اشاره شده، تعداد بودجه تعیین شده برای هر کاربر در روز برای دعوت سایرین به سامانه را تعیین کند.

شکل 3: تعیین بودجه دعوت افراد به سامانه

همچنین در بخش تنظیمات افزونه دعوت افراد، کاربر مدیر امکان مشاهده فهرست کاربر دعوت شده به سامانه و همچنین دعوت کنندگان ایشان را دارد. اطلاعاتی از قبیل شناسه کاربری دعوت کننده، نام کاربری دعوت کننده، رایانامه دعوت شونده و تاریخ دعوت نیز در این جدول قابل مشاهده هستند.

شکل 4: نمایش فهرست افراد شده به سامانه

تعداد پیش‌فرض فهرست نشان داده شده در این جدول به صورت پیش‌فرض 15 مورد است. این تعداد را می‌توان با استفاده از بخش تنظیمات نمایش تغییر داد.

شکل 5: تنظیم تعداد موارد قابل نمایش در هر صفحه در بخش اطلاعات دعوت افراد

از دیگر قابلیت‌های افزونه دعوت افراد می‌توان به «لینک دعوت» اشاره کرد. این امکان برای مواردی پیش‌بینی شده که در آن امکان ارسال رایانامه یا پیامک برای افراد وجود ندارد. لذا کاربر مدیر به صورت دستی لینک عضویت در سامانه را تولید و در اختیار کاربران دعوت شده قرار می‌دهد. با انتخاب این آدرس کاربران به صفحه عضویت هدایت می‌شوند. قابل ذکر است که با هر بار انتخاب دکمه، لینک جدیدی تولید می‌شود.

شکل 6: ایجاد لینک دعوت

افزونه_دعوت_افراد.txt · آخرین ویرایش: 2019/01/15 12:45